O nas

The One Group to polski producent spersonalizowanych tekstyliów reklamowych.  Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości w najlepszej cenie bez narzucania minimów ilościowych. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment odzieży i produktów tekstylnych.
Obok produkcji własnej, The One Group to dystrybutor światowych marek:

Sol’s
Sol’s to marka tekstyliów – nośników marek, należąca do paryskiej firmy SOLO Group. Produkty te są projektowane i produkowane w celu personalizacji dzięki czemu są wysokiej jakości gadżetem reklamowym służącym do komunikacji logotypów i treści reklamowych.

Współpraca The One Group i marki SOL’S to innowacyjne na polskim rynku podejście do sprzedaży wyjątkowej jakości odzieży reklamowej. Czym będzie się wyróżniać spośród ofert na rynku?
Marka Sol’s w ofercie The One Group sprawi, że produkty te będą dostępne na zamówienie bez minimalnych nakładów i nawet w 24 h! Współpraca Sol’s i The One Group to nowy wymiar jakości serwisu, zapewniającego dostępność stylowej odzieży reklamowej właściwie od ręki. 

Kluczowe korzyści dla klientów wynikające ze współpracy marki Sol’s z The One Group to:
– paryski szyk i  wyjątkowej jakości odzież reklamowa,
– idealna relacja ceny do jakości produktów,
– brak minimalnych nakładów w zamówieniach,
– realizacje w minimalnym czasie, nawet w 24 h,
– atrakcyjne ceny na start współpracy.

Quikflip
Quikflip to opatentowana technologia, dzięki której bluza zmienia się w pełni funkcjonalny plecak w kilka sekund. Jest to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych użytkowników bluz, którzy chcą być przygotowani na każdą sytuację – wszędzie tam, gdzie ich poniesie. Świetnie sprawdzi się podczas wycieczek w góry, podczas wycieczki rowerowej czy wieczornego biegania.

Szeroka paleta kolorów i motywów graficznych, które mogą pojawić się na bluzie czyni z niej świetny gadżet reklamowy. Znakowanie logo Twojej firmy na przodzie sprawi, że ten nowoczesny bluzo-worek stanie się świetną wizytówką zarówno wśród Twoich pracowników, jak i klientów.

Aktualnie technologia Quickflip ma zastosowanie w trzech rodzajach odzieży wierzchniej:
1.    Bluza z suwakiem
2.   Bluza bez suwaka
3.   Przejściowa kurtka z kapturem

Współpracujemy tylko z agencjami reklamowymi.

Odkryj siłę naszego serwisu

klient

Pracujemy tylko
z agencjami reklamowymi

Zamów komplet próbek
i sprawdź naszą jakość

global

Myślimy i produkujemy
eko