O nas

Promocja „Kalendarz Adwentowy TheOneGroup.pl”

Początek grudnia to czas radości i zabawy. Przedświątecznej gorączce przygotowań towarzyszy wiele atrakcyjnych promocji! W TheOneGroup.pl startuje akcja promocyjna „Kalendarz Adwentowy TheOneGroup.pl” skierowana do klientów B2B – agencji reklamowych i dystrybutorów tekstyliów reklamowych.
W ramach promocji wybrane 24 produkty będą objęte rabatem promocyjnym w wysokości 5% do zrealizowania w terminie od 1 grudnia 2023r. do 28 lutego 2024r.
Codziennie począwszy od 1 do 24 grudnia 2023r. klienci B2B będą informowani o tym, jaki rabat promocyjny jest przypisany do danego produktu poprzez 3 kanały digital marketingowe: profil firmowy TheOneGroup.pl na Facebook’u dla klientów polskojęzycznych, profil na Instagramie dla klientów zagranicznych oraz e-mail marketing w języku polskim i angielskim.
Promocją objęte są gadżety tekstylne dostępne w ofercie TheOneGroup.pl

Aby potwierdzić swój udział w promocji  należy skomentować post z informacją o promocji danego produktu, którym jest się zainteresowanym wpisując pod postem kod KA23 albo wysłać maila na adres e-mail biuro@theonegroup.pl z kodem KA23 i nazwą produktu w temacie maila. Przedstawiciel TheOneGroup.pl skontaktuje się z uczestnikiem promocji, aby zrealizować promocyjne zamówienie. Regulamin akcji jest dostępny pod adresem https://theonegroup.pl/pl/ogolne-warunki-wspolpracy/
Serdecznie zapraszamy wszystkich uprawnionych do zabawy na naszym fan page na Facebook’u!https://www.facebook.com/profile.php?id=100072418700253

The One Group to polski producent spersonalizowanych tekstyliów reklamowych.  Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości w najlepszej cenie bez narzucania minimów ilościowych. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment odzieży i produktów tekstylnych.
Obok produkcji własnej, The One Group to dystrybutor światowych marek:

Sol’s
Sol’s to marka tekstyliów – nośników marek, należąca do paryskiej firmy SOLO Group. Produkty te są projektowane i produkowane w celu personalizacji dzięki czemu są wysokiej jakości gadżetem reklamowym służącym do komunikacji logotypów i treści reklamowych.

Współpraca The One Group i marki SOL’S to innowacyjne na polskim rynku podejście do sprzedaży wyjątkowej jakości odzieży reklamowej. Czym będzie się wyróżniać spośród ofert na rynku?
Marka Sol’s w ofercie The One Group sprawi, że produkty te będą dostępne na zamówienie bez minimalnych nakładów i nawet w 24 h! Współpraca Sol’s i The One Group to nowy wymiar jakości serwisu, zapewniającego dostępność stylowej odzieży reklamowej właściwie od ręki. 

Kluczowe korzyści dla klientów wynikające ze współpracy marki Sol’s z The One Group to:
– paryski szyk i  wyjątkowej jakości odzież reklamowa,
– idealna relacja ceny do jakości produktów,
– brak minimalnych nakładów w zamówieniach,
– realizacje w minimalnym czasie, nawet w 24 h,
– atrakcyjne ceny na start współpracy.

Odkryj siłę naszego serwisu

klient

Pracujemy tylko
z agencjami reklamowymi

Zamów komplet próbek
i sprawdź naszą jakość

global

Myślimy i produkujemy
eko