Maj to miesiąc, w którym z chęcią opuszczamy domy na krótsze lub dłuższe wyjazdy poza miasto. Oczywiście najważniejszy, wyczekiwany przez wszystkich moment to Majówka. Ale nie tylko pierwsze dni miesiąca sprzyjają grillowaniu i aktywności na świeżym powietrzu.

Dni są coraz cieplejsze i dłuższe, więc każda wolna chwila jest świetną okazją na spotkanie z rodziną czy znajomymi, celebrację małych i wielkich uroczystości lub nawet zwykłą niedzielę. Leśna polana, łąka, nawet brzeg rzeki czy jeziora, a może trawa w parku lub wieczór na plaży – wszystkie te miejsca doskonale nadają się na piknik.

Czas na piknik? 😉

Piknik czy to w mieście czy poza nim to chwila relaksu i odskoczni od codziennej rutyny. Aby ten czas był komfortowy i miły warto zaopatrzyć się w solidny koc piknikowy. I tutaj TheOneGroup.pl przychodzi z pomocą 😉.  Proponujemy dwie świetne pozycje:

Innowacyjny koc 2w1 BBFlip

Jeszcze nie widziałeś BBFlip? Nic straconego! Ten koc piknikowy to m.in.:

  • funkcjonalny i praktyczny koc 2 w1,
  • łatwy do złożenia i spakowania w funkcjonalny worek,
  • doskonały gadżet promocyjny,
  • personalizowana grafika na powierzchni koca i worka,
  • dostępny w 4 rozmiarach (145×125, 145×160, 145×180, 145×200 cm),
  • dostępny w dwóch wariantach: bez podszewki i z wodoodporną podszewką,
  • szybkie terminy realizacji,
  • extra ceny.

Standardowy koc piknikowy

Ten model ma  wodoodporną podbitkę, zapewniającą izolację termiczną, dostępny jest w 4 rozmiarach (145 x 125 cm , 145 x 160 cm, 145 x 180 cm, 145 x 200 cm). Jest składany w poręczną kostkę z uchwytem do noszenia.

Personalizacja króluje w sezonie

Oba produkty można spersonalizować indywidualną grafiką nanoszoną metodą druku sublimacyjnego. To świetne, praktyczne gadżety dla pracowników lub klientów, tak bardzo pożądane dzięki możliwości naniesienia indywidualnego projektu graficznego.

Chcesz wyróżnić się wśród swoich klientów i zaproponować nowatorski praktyczny produkt na sezon piknikowy? Zamów wzory, skorzystaj z naszego projektu lub prześlij swój jak najszybciej. Czas na piknik!

Skontaktuj się z nami na: biuro@theonegroup.pl