Już 21 maja 2023r. odbędzie się 6 edycja biegu charytatywnego KRWIOBIEG WARSZAWA 2023 organizowana przez Mazowiecki Oddział Okręgowy PCK. W tym roku TheOneGroup.pl został Partnerem biegu.

Akcja KRIOBIEG WARSZAWA ma na celu promowanie inicjatyw ratowania ludzkiego zdrowia i życia poprzez oddawanie krwi, popularyzowanie zdrowego stylu życia poprzez sport, w tym szczególnie bieganie na świeżym powietrzu oraz zachęcać  wszystkich uczestników do POMAGANIA.

Sport, w tym szczególnie bieganie jest bliski TheOneGroup.pl. Nasi pracownicy mają na koncie udziały w biegach na dłuższe i krótsze dystanse w szczytnych celach. To również początek współpracy TheOneGroup.pl jako Partnera lub Sponsora eventów sportowych z instytucjami organizującymi podobne wydarzenia. Nasze portfolio produktowe pozwala zaproponować kompleksowe wyposażenie biegacza w odzież sportową wraz z pełną gamą kolorowych akcesoriów. A wszystko spersonalizowane pod dane wydarzenie. – mówi Karolina Przygońska, Dyrektor Komercyjna TheOneGroup.pl

Jako producent tekstyliów sublimowanych TheOneGroup.pl przygotował dla uczestników KRWIOBIEG WARSZAWA 2023 spersonalizowane chusty wielofunkcyjne LOOP CLASSIC z logo biegu, a dla zwycięzców na wszystkich dystansach unikalne i jedyne w swoim rodzaju bluzo-worki 2w1 QUIKFLIP z brandingiem akcji.

Razem z Mazowieckim Oddziałem Okręgowym PCK zapraszamy do udziału w biegach 21 maja 2023! Zapisy i więcej informacji na www.kwriobiegwarszawa.pl !