Festiwal Marketingu to wydarzenie, podczas którego mają szansę się spotkać przedstawiciele:

  • wiodących polskich producentów branży reklamowej
  • przedstawicieli agencji reklamowych i klientów końcowych.

Tegoroczny event to długo wyczekiwana impreza branży reklamowej w Polsce i nie tylko.

Zapraszamy na stoisko C2

TheOneGroup.pl jest jednym z wystawców podczas Festiwalu Marketingu. Tradycyjnie już podczas targów zaprezentujemy sublimowane produkty tekstylne, które można bez żadnych ograniczeń spersonalizować. Zaprezentujemy wiele produktów stałych w ofercie, opatrzonych grafikami zgodnymi z najnowszymi trendami na rynku modowym. Będzie też kilka nowych propozycji.

Obok produkcji odzieży i tekstyliów metodą sublimacji, TheOneGroup.pl to również dystrybutor odzieży reklamowej marek SOL’S i Neoblu. Jako partner Festiwalu Marketingu przekazaliśmy obsłudze eventu wyjątkowe koszulki polo Neoblu Oscar.

Neoblu Oscar to model polo z krótkim rękawem. Guziki zostały dobrane pod kolor materiału, a wykończenia u dołu rękawów i korpusu są termoklejone. Co więcej, polo o gramaturze 145g wykonano w 100% bawełny merceryzowanej. T0 rodzaj bawełny, która dzięki procesowi zmiękczania specjalnymi enzymami uzyskuje elastyczność i nie gniecie się. Zespół OOH Magazine, organizatora Festiwalu Marketingu, założy te znakowane pod event polówki podczas wydarzenia 13-14 września.

Do zobaczenia!

TheOneGroup.pl bardzo ceni sobie udział w targach Festiwal Marketingu. Głównie ze względu na skalę imprezy i profesjonalizm zespołu OOH Magazine w jej przygotowaniu. Do zobaczenia 13-14 września w hali EXPO XXI, Warszawie!