Tegoroczny  Festiwal Marketingu to prezentacja odpowiedzi wielu firm na aktualne trendy i pomysłów na podniesienie swojej konkurencyjności poprzez ich zastosowanie w praktyce. 

TheOneGroup przedstawił nie tylko produkty swojej własnej produkcji z wykorzystaniem wielokolorowego druku sublimacyjnego. W ofercie dostępne są również dwie światowe marki.

SOL’S

To francuska marka odzieży reklamowej należąca do paryskiej firmy SOLO Group, której TheOneGroup jest nowym dystrybutorem w Polsce. Produkty te są projektowane i produkowane w celu personalizacji, dzięki czemu są wysokiej jakości gadżetem reklamowym. Idealnie sprawdza się w komunikacji logotypów i treści reklamowych. Marka Sol’s jest dostępna na polskim rynku od kilku lat. Jednak dopiero teraz jej dostępność w ofercie The One Group, wiodącego producenta gadżetów reklamowych w Polsce, sprawi, że produkty te będą dostępne na zamówienie bez minimalnych nakładów i nawet w 24 h!

QuikFlip

To opatentowana technologia, dzięki której bluza zmienia się w pełni funkcjonalny plecak w kilka sekund. Jest to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych użytkowników bluz, którzy chcą być przygotowani na każdą sytuację – wszędzie tam, gdzie ich poniesie. Świetnie sprawdzi się podczas wycieczek w góry, podczas wycieczki rowerowej czy wieczornego biegania. Szeroka paleta kolorów i motywów graficznych, które mogą pojawić się na bluzie czyni z niej świetny gadżet reklamowy. Znakowanie logo Twojej firmy na przodzie sprawi, że ten nowoczesny bluzo-worek stanie się świetną wizytówką zarówno wśród Twoich pracowników, jak i klientów.

Aktualnie technologia QUIKFLIP ma zastosowanie w trzech rodzajach odzieży wierzchniej:
1.      Bluza z suwakiem
2.      Bluza bez suwaka
3.      Przejściowa kurtka z kapturem

Bluzo-worek QUIKFLIP otrzymał wiele nagród i wyróżnień, m.in. nagrodę Promotional Gift Award 2022 w kategorii Premium Products. To wyróżnienie jest szczególne. Promotional Gift Award to międzynarodowa nagroda za upominek reklamowy, przyznawana przez kolońskie wydawnictwo WA Media od 2003 roku.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Skontaktuj się z nami!