Choć pogoda w pierwszych dniach maja nie skłania do myślenia o piknikach czy plażowaniu, to jednak warto pamiętać, że już za dwa miesiące sezon wakacyjny będzie w pełni.

A to oznacza, że jednym z najbardziej pożądanych przedmiotów będzie koc ? Koce piknikowe i koce plażowe to jedne z wiodących produktów w ofercie TheOneGroup.pl. Dlatego warto pomyśleć o nim już teraz, zwłaszcza, że w maju w TheOneGroup.pl trwa promocja – WSZYSTKIE KOCE DO -15%!

Spersonalizowane koce

Najbardziej popularnymi kocami są koce polarowe. Ich skład (zawartość poliestru) sprawia, że można je znakować dowolną grafiką dzięki metodzie druku sublimacyjnego. Zaletą tej technologii druku jest wierne odwzorowanie kolorów i szczegółów grafiki oraz wysoka trwałość produktów. Sublimacja (potoczna nazwa druku sublimacyjnego) pozwala na spersonalizowanie produktu zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Jakie koce można spersonalizować? W TheOneGroup.pl druk sublimacyjny stosujemy na wszystkich kocach:

  • polarowy – dostępny w 4 rozmiarach, wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku polaru stanowi niezwykle ciekawe urozmaicenie wystroju każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdza się w ogródkach w lokach gastronomicznych przy okazji chłodniejszych wieczorów.

*

  • piknikowy – wysokiej jakości koce piknikowe, składające się w poręczną walizkę są dostępne w 4 rozmiarach. Ich zaletą jest wodoodporna podbitka, która zapewnia izolację od wilgotnego czy chłodniejszego podłoża.
  • plażowy BBFlip 2w1 – to innowacyjna propozycja dla aktywnych fanów wypoczynku na plaży czy na polanie. Koc BBFlip za pomocą kilku ruchów zmienia się w wygodny worko-plecak, do którego można wrzucić podręczne przedmioty czy butelkę wody. BBFlip jest dostępny z wodoodporną podbitka i bez niej, każdy wariant w 4 rozmiarach.
  • koc sherpa – przytulny i mięsisty, gruby koc z barankiem dostępny również w 4 rozmiarach. Nadruk sublimacyjny na nim jest dostępny na jednej stronie koca. Idealnie sprawdzi się w pokoju dziennym, sypialni czy na tarasie.
Young woman with cup of tea on sofa at home

Brak minimum ilościowego

Koce TheOneGroup.pl można spersonalizować zamawiając nawet 1 szt. Wszystkie wyżej wymienione koce są objęte promocją WSZYSTKIE KOCE DO -15%!, która trwa do 31 maja 2023r. Więcej informacji na biuro@theonegroup.pl.